BKS obchod - internetový obchod - www.bksobchod.cz

Tel.:+ 420 325 613 390, +420 602 315 348, E-mail: info@bksobchod.cz

Rubrika: ČERPADLA A VODÁRNY

DABPULSAR 65/50 M-A

DAB PULSAR 65/50 M-A

Ponorná vícestupňová odstředivá čerpadla PULSAR jsou určena pro studny a vrty o průměru větším, než-li 150 mm.

Ponorná vícestupňová odstředivá čerpadla PULSAR DRY se užívají pro čerpání z nádrží a jímek. Jsou určena k vertikální montáži na dně vodního zdroje, nebo i pro tak zvanou "suchou montáž" mimo vodní zdroj.

Předností čerpadel řady PULSAR je relativně malý nevyčerpatelný zbytek a velký výkon. S výhodou je lze použít k čerpání v místech s malým sloupcem vody, protože sají zespodu a za provozu se smí až ze dvou třetin své délky vynořit. Podle dodávaného množství jsou čerpadla rozdělena do dvou typových velikostí. V každé typové velikosti je dále výběr podle výtlačné výšky.

Užívají se pro dodávku vody do malých i velkých objektů občanských i průmyslových, dále například pro zavlažovací, mycí a protipožární systémy. Čerpadla jsou vícestupňová odstředivá s hydraulickou částí umístěnou ve spodu čerpadla pod motorem. Opláštění čerpadla i motoru je z nerezové oceli. Průniku vody do motoru spolehlivě zabraňuje dvojitá mechanická ucpávka. Oběžná kola, difuzory, olejová vana dvojité mechanické ucpávky a víko svorkovnice jsou z technopolymeru.

Motor je asynchronní dvoupólový, nuceně chlazený proudící čerpanou kapalinou. Může být v provedení třífázovém, nebo jednofázovém s trvale připojeným vestavěným kondenzátorem. Jednofázové provedení je vybaveno vratnou tepelnou pojistkou.

Jednofázová čerpadla PULSAR mohou být vybavena plovákem pro ochranu proti suchému chodu. Pro spolupráci s řídícími jednotkami ACTIVE DRIVER M/T lze třífázová čerpadla dodat i na napětí 3 x 230 V.

Dodání: Do 5 dnů

Doporučená cena: 19358 Kč

Cena: 16200 Kč


Ceny jsou s DPH.

Zavřít okno  Vytisknout